× Dashboard Helpdesk Inloggen

Welkom

Van 9 tot en met 11 september kun je via dit platform live deelnemen aan het Topsector Logistiek Congres 2020. Meld je direct aan en stel nu al je persoonlijke programma samen en bekijk wie er spreekt en deelneemt. Zodra je bent ingelogd heb je toegang tot alle informatie en functionaliteiten.

Kleur voor elk domein
De gekleurde balk bij de programmaonderdelen geeft aan op welk domein de sessie zich richt:

Logistieke ketens (supply chains)
Multimodale transportcorridors en knooppunten
Steden

Aanmelden

Klik hier om je gratis aan te melden.

aanmelden

 

 

Datagedreven logistiek - woensdag 9 september

POPULAIR

Opening Topsector Logistiek Congres: interactieve talkshow

Aad Veenman (Topsector Logistiek)
Minister Cora van Nieuwenhuizen (Ministerie van I&W)
en vele andere

09:30 - 10:45 uur

Slimme geautomatiseerde logistiek in de maakindustrie

Erik Vermeulen (AML (Advanced Manufacturing Logistics, nationaal smart industry fieldlab))

11:00 - 11:45 uur

Van barpraat naar data-gedreven logistiek!

Joost de Kruijf (LCB)
Hans Quak (Breda University of Applied Sciences / TNO)
Jeroen Steenbakkers (Argaleo)

11:00 - 11:45 uur

Veiliger en duurzaam transport met de Connected Transport Corridors

Janneke Nijsing (Connected Transport Corridors)

11:00 - 11:45 uur

Van wetenschap naar praktijk: aan de slag met smart data mining agents in de logistiek

Sebastian Piest (Universiteit Twente)
Pieter Meints (Albert Heijn)
Michiel Brokke (Kien Logistics Management)

13:00 - 13:45 uur

Data delen: Hoe je gebruiksgemak en security naar een hoger niveau tilt

Joost Koolen (UC Group)
Paul Ham (Hutchison Ports ECT Rotterdam)
Cor Stolk (Secure Logistics)

13:00 - 13:45 uur

Spark! - Living Lab: data infrastructuur voor datagedreven logistiek

Victor van der Hulst (Windesheim - Lectoraat Supply Chain Finance)
Wout Hofman (TNO)
Victor Koppen (TNO)

13:00 - 13:45 uur

Datagedreven logistieke sturing in de voedsellogistiek

Xuezhen Guo (Wageningen University & Research)
Joost Snels (Wageningen University & Research)

14:15 - 15:00 uur

POPULAIR

Optimalisatie: het goud wat verborgen ligt in de eigen data

Herman Wagter (Connekt)
Patricia de Wilde (Benelux Netwerk)
Leon Simons (Topsector logistiek)

14:15 - 15:00 uur

Contactloos transport in tijden van Corona

Sjoerd Boot (Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat)
Annelies Geldhof (Middlegate Benelux NV)
Math Heetkamp (Scheuten Glas)

14:15 - 15:00 uur

Duurzame logistiek - donderdag 10 september

POPULAIR

Interactieve talkshow duurzame logistiek

Rob Zuidwijk (RSM)
Roy van Verseveld (Vos Transport)
Harry Werkman (Heineken)

10:00 - 10:30 uur

Sharehouse- unieke leer- en innovatieomgeving voor de logistiek; inclusief digitale rondleiding

Marloeke Werst (Sharehouse/21CC Education)
Paul Preenen (Sharehouse | TNO)
Cantor Versluis (Sharehouse/STC Group)

11:00 - 11:45 uur

POPULAIR

Stadslogistiek: wat weten we en wat kan ik doen?

Janneke de Vries (TNO)
Bram Kin (TNO)
Hans Quak (TNO)

11:00 - 11:45 uur

De Super Eco Combi: kansen voor inzet vrachtwagencombinatie van 32 meter

Kees Verweij (Buck Consultants International)
Arno Schroten (CE Delft)

11:00 - 11:45 uur

Transitie naar elektrisch vrachtvervoer: feiten en fabels over betaalbaarheid

Manfred Kindt (Panteia)
Aad van den Engel (Panteia)

13:00 - 13:45 uur

E-commerce en Bewust Bezorgd: de systematische aanpak van logistieke verduurzaming

Margreeth Pape (Thuiswinkel.org)
Frans Falize (Wehkamp)

13:00 - 13:45 uur

Logistieke kennis essentieel voor een circulair business model

Bas van Bree (TKI Dinalog)
Gijs Derks (Renewi)
Esther Kersten (Vanderlande )

13:00 - 13:45 uur

De servicemonteur slim en schoon de stad in

Stefan Daamen (Heijmans)
Tirza Englebert (Vrije Universiteit Amsterdam)
Martin Smit (Hogeschool van Amsterdam)

14:15 - 15:00 uur

e-Joint Corridor: digitale transformatie in multimodale goederenvervoercorridors

Julie Pauwels (Logistics Community Brabant)
Paul Bessems (Weconomics Foundation )
Joost de Ruiter (Logistics Community Brabant)

14:15 - 15:00 uur

Klimaatakkoord: wat wordt onze target voor 2030, en hoe kunnen we dat doel halen?

Jorrit Harmsen (TNO)
Rob Aarse (TLN)
Herman Wagter (Connekt)

14:15 - 15:00 uur

Ketenregie - vrijdag 11 september

POPULAIR

Interactieve talkshow ketenregie

Astrid Buijssen (Shell)
Iris Vis (Universiteit Groningen)
Daan Meboer (Uturn)

10:00 - 10:30 uur

Ketenregie in de luchtvracht via TruckingCDM

Giovanni Douven (Hogeschool Inholland)
Raoul Paul (Cargohub)

11:00 - 11:45 uur

Digitale serious game Bouwlogistiek@Work

Meike Hopman (TNO)
Bouwe van der Tuuk (Dura Vermeer)

11:00 - 11:45 uur

Klaar voor multi-echelon voorraadoptimalisatie?

Ton de Kok (Eindhoven University of Technology, Industrial Engineering)
Rik Kusters (ChainStock)

11:00 - 11:45 uur

Hoe logistiek de zorg beter kan maken

Jessica van Rijn (TNO)
Wencke Eijkelkamp (Carinova)
Marcel Plomp (Vegro)

13:00 - 13:45 uur

Is Corona het vliegwiel voor thuisbezorgservices?

Derk van Elten (Since89)
IJsbrand Kaper (TNO)

13:00 - 13:45 uur

CHANGE GEAR! Learning Communities als innovatieversnellers in de logistiek

Menno Vos (Hogeschool Windesheim)
Kars Mennens (Maastricht University)
Rob Jansen (Chain Logistics)

13:00 - 13:45 uur

Compose: supply chain samenwerking als kans voor je KPI's

Nanne Schriek (Evofenedex)
Goos Kant (Tilburg University)

14:15 - 15:00 uur

Ketensamenwerking in de Finished Vehicle industrie: Hoe blockchain kan bijdragen aan waarde creatie

Jon Kuiper (Vinturas)
Iris Staalman (Rijksuniversiteit Groningen)

14:15 - 15:00 uur

Legobakken: systeembenadering van wachtrijen bij afhandeling containerbinnenvaart

Ard-Jan Cieremans (Ab Ovo)
Herman Wagter (Connekt)

14:15 - 15:00 uur


naar boven